KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746562

nr 1374 6562

Eleonora Lindstöm (1852-1929). Kopia, porträtt föreställande Olof Rudbeck d ä. Signerad, daterad 1902. Olja på duk, 125x99 cm

Utrop:

2.600 kr

Såld:

3.800 kr

måndag 25 januari 2021
kl 19:28:01